Naujienos

Fondas parėmė Druskininkų šventę

Vienas gražiausių Lietuvos kurortų – Druskininkai – kvietė į teatralizuotą vasaros sezono atidarymo šventę, kuri miestiečius ir miesto svečius džiugino daugybe išskirtinių renginių.

Gegužės 27-29 dienomis vykusi kurorto šventė – tik simbolinis žingsnis į vasarą, nes iš tiesų Druskininkų sezonas vyksta visus metus. „Savaitgalį svečių laukia teatralizuota druskininkiečių eisena, radijo stoties M-1 organizuojama vyrų diena, sportiniai renginiai ir pramogos visai šeimai,  amatų ir tautodailės mugė ir dar daug kitų smagių pramogų. Druskininkuose renginiai planuojami mažiausiai pusei metų į priekį, todėl jau dabar aišku, kad vasara kurorte pasižymės renginių gausa, aktyvus bus ir ruduo bei žiemos pradžia“,  – sakė Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas.

Vasara kurorte buvo pasitikta teatralizuota druskininkiečių šventine eisena, kurios šiemetis akcentas – vilnyti lyg didelei gėlių jūrai. Taip pat visų laukė iškilmingas elektroninio kariliono atidarymas, o nemokamą vakaro koncertą ir muzikos bei šviesos šou vidurnaktį vainikavo lazerių ir fejerverkų šou.

Kadangi Druskininkai yra sveikatos šaltinių kurortas, daug dėmesio skirta sporto renginiams, žaidimams ir varžyboms visai šeimai.

Šeštadienį surengtas bardų festivalis, vakaro koncertas ir diskoteka, o sekmadienį – tarptautinis folkloro festivalis „Skamba skamba kankliai“.

Visą savaitgalį vyko amatų ir tautodailės mugė, kurioje dalyvavo daugiau kaip 300 dalyvių iš visos Lietuvos.

Pasibaigus šventiniams renginiams šurmulys kurorte nenurimo – šiltuoju sezonu Druskininkuose kiekvieną dieną vyksta kultūriniai ir sporto renginiai, organizuojamos nemokamos mankštos, koncertai ir festivaliai.

"Kauno dienos" informacija.